shutterstock_97944980S.jpg

עצים להסקה מחירים

מחפש מחירון עצי הסקה?
עצים איכותיים עד הבית?
במחיר אטרקטיבי ומשתלם?

אצלנו תוכל להזמין ישירות מהיבואן מארזי עצים סופר איכותיים מאירופה, שעברו חיטוי נגד מזיקים, יבוש בחימום ללא כימיקלים וביקוע. העצים מוכנים לשימוש מיידי, ויגיעו במשלוח עד לביתך!

4s.jpg
 

עצים להסקה מחיר - ישירות מהיבואן

זה לא עץ ישראלי!

כאמור, אנו מייבאים מגוון עצי הסקה אירופאיים, שהינם חסכוניים למדי לשימוש. אמנם עצים מקומיים תמיד יימכרו במחיר נמוך יותר אך חשוב להבין שמדובר במוצר שונה לחלוטין.

 

זמן בעירה ארוך במיוחד

העץ האירופאי מצטיין בדחיסות וצפיפות גבוהים (לעומת העץ הישראלי) ולכן מספק זמן בעירה ארוך בהרבה. יש להביא זאת בחשבון בשיקלול המחיר. העצים עוברים הליך חיטוי יסודי (ללא תולעים ומזיקים אחרים) וארוזים באריזות וואקום עם כמות מדודה ומדויקת של עץ.

חיטוי יסודי בתקן אירופי

העצים עוברים הליך חיטוי יסודי ברמה יוצאת דופן (חיטוי כנגד תולעים ומזיקים אחרים). עובדה זו מאפשרת לאחסן עצים גם בתוך הבית בסמוך לקמין, ללא חשש מתולעים ומזיקים אחרים.

מקבלים פי 2 יותר כמות נטו
העצים נארזים על גבי משטחים של 1 קוב או 2 קוב, וארוזים באריזות וואקום עם כמות מדודה ומדויקת של עץ. יש גם שקי עצים קטנים לשימוש חיצוני חד פעמי בטיולי שטח, צימרים, מסעדות, וילות או סתם למדורה מהנה בבית. שוב, חשוב להדגיש שהמארזים שלנו דחוסים למדי ומגיעים באריזות וואקום, ללא כיסי אויר באמצע! כך שאם משווים אותם למארזים מקומיים, אצלנו תקבלו עד פי 2 כמות של עץ על אותו קוב. כשרוכשים את המארזים שלנו אפשר להיות רגועים שמקבלים בדיוק את מה ששילמנו עליו, הכל מדוד בצורה מדויקת.

3 סוגי עצים מיובאים
לבחירתכם, אנו מייבאים 3 סוגי עצים להסקה: עץ האלון, הידוע כבעל זמן בעירה ארוך ומספק חימום בעוצמה גבוהה בשל צפיפותו הגבוהה. עץ הליבנה, שהינו עץ דליק יותר ומפיץ חום אפילו גבוהה יותר עקב היותו עץ לבן אך עדיין בעל צפיפות גבוהה. השלישי הוא עץ האיירון ווד, אשר נדלק יותר לאט אך מחזיק לאורך זמן רב למדי ומפיץ חום גבוהה. 3 סוגי העצים הללו הינם בעלי צפיפות גבוהה.
 

בתמונות:
אלון, ליבנה ואיירון ווד.

2.jpg
shutterstock_1049226539s.jpg
3.jpg
 


עצים להסקה מחירים ומבצעים

קיימים 3 סוגי מארזים: מארז גדול של 2.2 קוב, מארז קטן של 1.1 קוב ושקים קטנים בנפח של 0.2 קוב. עץ אלון ועץ האיירון ווד המומלצים, עולים אותו הדבר. עץ ליבנה (שהוא לא פחות טוב ונדלק בקלות) מעט זול יותר. ההפרש הוא בערך 60-80 ש"ח למשטח.

 

שווה להתארגן ביחד עם השכנים

 

אנו מעניקים הנחות בהזמנות גדולות. במקום להזמין משטח בודד עבור עונת החורף, תוכלו להתאגד ביחד עם שכן או שניים ולרכוש ביחד 3-4 משטחים במחיר מוזל, כולל הובלה מוזלת. הנחות יינתנו באופן טלפוני בהתאם לכמות המדויקת, סוג העץ והמרחק הפיסי מהמחסן שלנו.

משלוחים חינם בקרבת כפר בילו!

אנו מספקים פתרון מלא לכל תושבי המרכז. הובלה קרובה אלינו עד 10 ק"מ נעשית בחינם. מעל 20 ק"מ יש להוסיף תשלום על ההובלה, שנקבע לפי המרחק והכמות. כבר לא צריך לעבוד קשה או "לארגן" רכב גדול שיוביל את העצים עד לביתכם. העצים שלנו מגיעים מבוקעים וארוזים במארזים נוחים לשימוש ומגיעים עד לביתכם בהובלה ישירה ע"י מנוף או לחילופין ע"י משאית בעלת רמפת הרמה. יש להכין בביתכם מקום לאחסון עצי ההסקה, בד"כ בחצר. כמובן שעדיף למצוא מקום בו העצים יהיו מוגנים מפני גשם.

נוחות שימוש מקסימלית - "מוציאים ומניחים"

 

כאמור, העצים שלנו מגיעים לארץ מחוטאים ממזיקים (כגון תולעי עץ וכו'), מבוקעים ומיובשים – ובעצם מוכנים לשימוש מיידי ללא צורך בהכנות נוספות או בעבודה קשה. תהליך הדלקת הקמין דומה להדלקת מדורה קטנה בתוך הבית, אלא שבמקרה זה נוכל להימנע מעשן סמיך בתוך הבית.

 


מחירון עדכני
 

5 יתרונות של עצי הסקה אירופאיים:

יותר-נקי.png

יותר נקי

העץ האירופאי מותיר כמות אפר קטנה יותר מעצים אחרים בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-נעים.png

יותר נעים

עצים להסקה מאירופה מספקים ארומה ייחודית ונעימה בעת הבערה

יותר-בריא.png

יותר בריא

העץ האירופאי מייצר פחות עשן וכך גם מפחית את רמת זיהום האוויר בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-זמן.png

יותר זמן

עצי הסקה אירופאיים מספקים זמן בערה גבוה, לעיתים כפול מעצים אחרים הנמצאים בשימוש כעצי בערה

יותר-איכותי.png

יותר איכותי

העץ האירופאי איכותי במיוחד

 
shutterstock_1687818292S2.jpg
shutterstock_1206977704s.jpg

שירות וחווית שימוש

אנו  אנו בברמן הסקה משווקים עצי הסקה למכירה ובנוסף מספר מוצרים נלווים כגון כיסויי גשם עשויים מברזנט תפור בעל ריץ' רץ' לפתיחה וסגירה נוחים. באופן כללי, אנו ממליצים להזמין עצי הסקה לקמין במהלך האביב והקיץ ומציעים מגוון מבצעים בעונה זו. אצלנו בברמן הסקה ההובלה עד בית הלקוח כלולה במחיר.