shutterstock_97944980S.jpg

עצים להסקה במרכז

מחפש עצים להסקה במרכז?
משלוח עד הבית ומחיר אטרקטיבי?
ישירות מהיבואן?

אנו מייבאים מגוון עצי הסקה איכותיים מאירופה שעברו חיטוי נגד מזיקים, יבוש בחימום (ללא כימיקלים) וביקוע. העצים מוכנים לשימוש מיידי, ויגיעו במשלוח חינם עד לביתך!

4s.jpg
 

עצים להסקה במרכז - ישירות מהיבואן

למה לחמם באמצעות קמין?
בשונה משאר אפשרויות החימום (רדיאטורים, תנורי גז ומזגנים), קמין אינו מייבש את האוויר בחלל הבית. האוויר נשאר לח וקל לנשום אותו. עבור מי שמעוניין להגביר את אפקט הלחות, אפשר אף למקם כלי מים מעל הקמין וכך להוסיף לחוץ לחלל הבית. אפשרות נוספת היא להוסיף שמן ארומטי לכלי המים.

עצים אירופאיים חסכוניים

כאמור, אנו מייבאים מגוון עצי הסקה אירופאיים, שהינם חסכוניים למדי לשימוש. שיטת חימום זו הינה אידיאלית עבור ישובים כפריים, מושבים, קיבוצים ואף שכונות צמודות קרקע בהן מתאפשר שימוש בקמין. העץ האירופאי מצטיין בדחיסות וצפיפות גבוהים (לעומת העץ הישראלי) שמוצע גם הוא במחיר נמוך למדי. יחד עם זאת,  חשוב לזכור כי זמן הבעירה של עצים מקומיים נמוך מזה של העצים המיובאים.

עצים להסקה במרכז במגוון מארזים
ניתן להזמין עצים להסקה במרכז במגוון מארזים. העצים נארזים על גבי משטחים של 1 קוב או 2 קוב. כמו כן, ישנם מארזים קטנים יותר הנארזים בשקים ומתאימים במיוחד לטיולי שטח, צימרים, מסעדות, וילות או סתם למדורה מהנה בבית. העצים אף מתאימים לבישול בטאבון.


עצים ידידותיים לסביבה
בשל ניצול גבוה של העץ בזמן הבעירה, עצים אירופאיים הינם חסכוניים למדי ומזהמים פחות. במקרים בהם השכנים מתלוננים על עשן, כדאי להתחשב ולמצוא פתרונות שיפחיתו את כמות העשן. בתחום שלנו קיימים מספר פתרונות בנושא זה אך אין חוק מפורש המחייב פעולה כזו או אחרת. ההמלצה המיידית היא בד"כ להגביה את הארובה כמה שניתן. כך משנים את נתיב האוויר והבעיה נפתרת במהירות.

עצים להסקה בשפלה - עד בית הלקוח
אנו מספקים עצים להסקה בשפלה, במישור החוף ולמעשה בכל איזור המרכז. המשלוח מגיע עד לבית הלקוח עם משאית ייעודית בעלת מנוף וההובלה כלולה במחיר. ברכישת עצים להסקה בשפלה או במרכז, אנו ממליצים לרכוש כיסוי ברזנט איכותי (ולא יקר) עם ריץ' רץ' לשימוש נוח ולשמירה על העץ בתנאים אופטימליים לפני השימוש.

3 סוגי עצים מיובאים
לבחירתכם, 3 סוגי עצים להסקה: עץ האלון, הידוע כבעל זמן בעירה ארוך ומספק חימום בעוצמה גבוהה בשל צפיפותו הגבוהה. עץ הליבנה, שהינו עץ דליק יותר ומפיץ חום אפילו גבוהה יותר עקב היותו עץ לבן אך עדיין בעל צפיפות גבוהה. השלישי הוא עץ האיירון ווד, אשר נדלק יותר לאט אך מחזיק לאורך זמן רב למדי ומפיץ חום גבוהה. 3 סוגי העצים הללו הינם בעלי צפיפות גבוהה.
 

בתמונות:
אלון, ליבנה ואיירון ווד.

2.jpg
shutterstock_1049226539s.jpg
3.jpg
 


נוחות שימוש מקסימלית - "מוציאים ומניחים"

כאמור, העצים שלנו מגיעים לארץ מחוטאים ממזיקים (כגון תולעי עץ וכו'), מבוקעים ומיובשים – ובעצם מוכנים לשימוש מיידי ללא צורך בהכנות נוספות או בעבודה קשה. תהליך הדלקת הקמין דומה להדלקת מדורה קטנה בתוך הבית, אלא שבמקרה זה נוכל להימנע מעשן סמיך בתוך הבית.

מחיר אטרקטיבי ומשלוחים חינם!

אין זה משנה אם חיפשתם עצים להסקה במרכז או עצים להסקה בשפלה. אנו מספקים פתרון מלא לכל תושבי המרכז. כבר לא צריך לעבוד קשה או "לארגן" רכב גדול שיוביל את העצים עד לביתכם. העצים שלנו מגיעים מבוקעים וארוזים במארזים נוחים לשימוש ומגיעים עד לביתכם בהובלה ישירה ע"י מנוף או לחילופין ע"י משאית בעלת רמפת הרמה. יש להכין בביתכם מקום לאחסון עצי ההסקה, בד"כ בחצר. כמובן שעדיף למצוא מקום בו העצים יהיו מוגנים מפני גשם.

מחירים ומבצעים - לחץ כאן

 

5 יתרונות של עצי הסקה אירופאיים:

יותר-נקי.png

יותר נקי

העץ האירופאי מותיר כמות אפר קטנה יותר מעצים אחרים בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-נעים.png

יותר נעים

עצים להסקה מאירופה מספקים ארומה ייחודית ונעימה בעת הבערה

יותר-בריא.png

יותר בריא

העץ האירופאי מייצר פחות עשן וכך גם מפחית את רמת זיהום האוויר בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-זמן.png

יותר זמן

עצי הסקה אירופאיים מספקים זמן בערה גבוה, לעיתים כפול מעצים אחרים הנמצאים בשימוש כעצי בערה

יותר-איכותי.png

יותר איכותי

העץ האירופאי איכותי במיוחד

 
shutterstock_1687818292S2.jpg
shutterstock_1206977704s.jpg

שירות וחווית שימוש

אנו  אנו בברמן הסקה משווקים עצי הסקה למכירה ובנוסף מספר מוצרים נלווים כגון כיסויי גשם עשויים מברזנט תפור בעל ריץ' רץ' לפתיחה וסגירה נוחים. באופן כללי, אנו ממליצים להזמין עצי הסקה לקמין במהלך האביב והקיץ ומציעים מגוון מבצעים בעונה זו. אצלנו בברמן הסקה ההובלה עד בית הלקוח כלולה במחיר.