shutterstock_97944980S.jpg

עצים לקמין

מעוניין לחמם באופן חסכוני?
לקבל אוירה מיוחדת במינה?
להנות מיתרונות חימום בעץ?

אנו מספקים עצים לקמין המיובאים מאירופה ועברו חיטוי נגד מזיקים, יבוש בחימום (ולא ע"י כימיקלים) וביקוע כמובן. עצים איכותיים במיוחד המוכנים לשימוש מיידי קל ונוח ללא עבודה מיותרת. העצים אף זכו לאישור רשמי ממשרד החקלאות.

4s.jpg
 

עצים לקמין - ישירות מהיבואן

למה לחמם באמצעות קמין?
בשונה מפתרונות חימום אחרים (רדיאטור, קונבקטור, מזגן),  קמין עצים אינו מייבש את האוויר כלל. האוויר נשאר לח ונעים במיוחד. להגברת אפקט הלחות, אף ניתן למקם כלי מים על הקמין וכך להעשיר את האוויר בלחות נוספת. כמו כן ניתן לשלב בתוך המים שמנים ארומטיים למניהם.

העץ האירופאי הינו חסכוני

חימום חלל הבית ע"י קמין הינו חסכוני ומספק אוירה מיוחדת במינה. שיטת חימום זו מתאימה בד"כ יותר למרחב הכפרי, הקיבוצי ונעשה בה שימוש אף במרחב העירוני בשכונות צמודות קרקע אשר התנאים בהם גם מאפשרים שימוש בקמין. העץ המיובא מאירופה הינו בעל דחיסות וצפיפות גבוהים יותר מהעץ הישראלי המוצע גם הוא במחיר נמוך למכירה. אך חשוב לזכור כי זמן הבעירה של העץ המקומי נמוך מזה של העצים המיובאים.

עצים לקמין במגוון מארזים
עצים לקמין נארזים על גבי משטחים בנפחים של 1 קוב או 2 קוב וישנם גם מארזים קטנים הנארזים בשקים קטנים ומתאימים בעיקר לטיולי שטח, בעלי צימרים, מסעדות בעלות ישיבה בחוץ או סתם למדורה בבית בחיק המשפחה. העצים מתאימים גם לבישול בטאבון.


איכות הסביבה
העצים האירופאיים מזהמים פחות, וזאת בשל הניצול הגבוה של העץ בזמן הבעירה. כאשר אנו נתקלים בתלונות מצד שכנים עלינו לפעול בהבנה ובשיתוף פעולה מלא ולהתחשב בזולת. קיימים מספר פתרונות בנושא זה אך אין חוק הקובע זאת. במקרה כזה יש להגביה את הארובה כמה שניתן, פעולה זו תשנה את נתיב האוויר ותפנה את העשן לכיוון אחר וזה מה שעשוי לפתור את הבעיה.

מתי מחממים?
כמו כן רצוי להתחשב בשעות הפעלת הקמין ולהמתין לשעות הערב אז כבר מחשיך וקריר יותר ובחורף אנשים נוהגים להכנס בשעות אלו לבתים, לסגור חלונות ולהפעיל חימום. בשעה זו העשן לא יחדור לביתם ולא יפריע בזמן השהייה בחוץ.

משלוח חינם עד בית הלקוח
אנו מספקים עצים לקמין עד לבית הלקוח במשלוח ע"ג משאית בעלת מנוף וההובלה כלולה במחיר. רצוי לרכוש כיסוי ברזנט תפור עם ריץ' רץ' לשימוש נוח ולשמירה מירבית על העץ בתנאים יבשים לפני השימוש.

3 סוגי עצים מיובאים להסקה בקמין
עץ האלון - הידוע כבעל זמן בעירה ארוך למדי ומספק חימום איכותי וגבוהה עקב היותו בעל צפיפות גבוהה.עץ הליבנה – שהינו עץ דליק יותר ומפיץ חום גבוהה יותר עקב היותו עץ לבן אך עדיין בעל צפיפות גבוהה.עץ האיירון ווד -  עץ אשר נדלק קצת פחות טוב אך מחזיק לאורך זמן רב יותר ומפיץ חום גבוהה. עץ האיירון ווד אף הוא בעל צפיפות גבוהה.
 

בתמונות:
אלון, ליבנה ואיירון ווד.

2.jpg
shutterstock_1049226539s.jpg
3.jpg
 


נוחות שימוש מירבית - "מוציאים ומניחים"

כאמור, העץ המיובא מגיע לארץ מחוטא ממזיקים (כגון תולעי עץ וכו'), מבוקע ומיובש – ובעצם מוכן לשימוש מיידי ללא צורך בעבודה קשה. התהליך דומה להדלקת מדורה קטנה בתוך הבית, רק שהכל קורה בתוך התנור וללא עשן בתוך הבית. לבחירתכם:
עצי אלון להסקה, עצי ליבנה או עצי איירון ווד.

משלוח חינם עד בית הלקוח

אין צורך לעבוד קשה או לטרוח ולהוביל את העצים ברכב. עצים לקמין מגיעים מבוקעים וארוזים במארזים נוחים לשימוש ומגיעים עד לבית הלקוח בהובלה ישירה ע"י מנוף או ע"י הובלה במשאית בעלת רמפת הרמה. בביתכם נדרש מקום להניח את עצי ההסקה בחצר וכמובן שעדיף לקרות את עצי ההסקה מפני גשם.


 

5 יתרונות של עצי הסקה אירופאיים:

יותר-נקי.png

יותר נקי

העץ האירופאי מותיר כמות אפר קטנה יותר מעצים אחרים בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-נעים.png

יותר נעים

עצים להסקה מאירופה מספקים ארומה ייחודית ונעימה בעת הבערה

יותר-בריא.png

יותר בריא

העץ האירופאי מייצר פחות עשן וכך גם מפחית את רמת זיהום האוויר בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-זמן.png

יותר זמן

עצי הסקה אירופאיים מספקים זמן בערה גבוה, לעיתים כפול מעצים אחרים הנמצאים בשימוש כעצי בערה

יותר-איכותי.png

יותר איכותי

העץ האירופאי איכותי במיוחד

 
shutterstock_1687818292S2.jpg
shutterstock_1206977704s.jpg

שירות וחווית שימוש

אנו  אנו בברמן הסקה משווקים עצי הסקה למכירה ובנוסף מספר מוצרים נלווים כגון כיסויי גשם עשויים מברזנט תפור בעל ריץ' רץ' לפתיחה וסגירה נוחים. באופן כללי, אנו ממליצים להזמין עצי הסקה לקמין במהלך האביב והקיץ ומציעים מגוון מבצעים בעונה זו. אצלנו בברמן הסקה ההובלה עד בית הלקוח כלולה במחיר.