shutterstock_97944980S.jpg

יתרונות עצי הסקה
אירופאיים

מעוניין לחמם את הבית כמו שצריך?

באופן חסכוני ובאוירה מיוחדת במינה?

מהם היתרונות הגדולים של חימום בעץ?

לחימום בעץ יתרונות רבים על פני כל סוגי החימום. מדובר בחימום חסכוני ומשתלם המשרה אווירה מיוחדת ואף רומנטית בכל חלל הבית או באתר הנופש. האוויר החם אינו מתייבש אלא נשאר לח ונעים. עצים אירופאיים אף מגבירים את החיסכון ומייצרים ארומה ייחודית שלא ניתן לחקות.

4s.jpg
 

עצי הסקה אירופאיים – חותמת של איכות

האויר לא מתייבש
בשונה מפתרונות חימום סטנדרטיים כמו רדיאטורים ומזגנים, קמין המופעל ע"י עצי הסקה אינו מייבש את האוויר בחלל. האוויר נשאר לח ונעים במיוחד. טיפ שימושי בהקשר זו, הוא למקם כלי עם מים על הקמין וכך להעשיר את האוויר בלחות ואף ניתן לשלב שמנים ארומטיים למניהם.

 

לעץ האירופאי המשודרג 5 יתרונות בולטים:

צפיפות העץ
עד לפני כמה שנים לא היו בשוק הישראלי עצים מיובאים והשתמשו רק בעץ מקומי אשר נחשב פחות מתאים להסקה בגלל צפיפות העץ. הצפיפות הגבוהה של העץ האירופאי מאריכה את זמן הבעירה.

זמן בעירה גבוה
עצי הסקה אירופאיים בוערים יותר זמן. לעיתים זמן הבעירה כפול מעצים אחרים הנמצאים בשימוש בבתים.

ארומה מיוחדת
כמו כן, הצפיפות ואיכות העץ האירופאי מייצרת ריח ארומטי נעים באוויר הפתוח שלא העץ הישראלי שמייצר "ריח של מדורה".

יותר בריא
עצי הסקה למכירה המגיעים מאירופה מייצרים פחות עשן ומפחיתים את זיהום האויר.

יותר נקי
העץ האירופאי מותיר כמות אפר קטנה יותר מאשר עצים אחרים, וזאת בזכות ניצול גבוה של העץ לתהליך הבערה. תכונה זו של העצים חוסכת זמן, ניקיון והתעסקות.

 

קיימים 3 סוגים של עצי הסקה למכירה:
אלון, ליבנה ואיירון ווד.

2.jpg
shutterstock_1049226539s.jpg
3.jpg
 

עצי הסקה למכירה - הפופולריים ביותר!

מזה כמה שנים קיימים בשוק הישראלי עצים מיובאים מאירופה, כאשר אלו סוגי העצים הנפוצים יותר:
עצי אלון להסקה, עצי ליבנה ועצי איירון ווד. כאמור, עצים אלו יעילים יותר להסקה והינם בעלי דחיסות גבוהה וזמן בעירה ממושך לעומת עצי הסקה אשר אינם מיובאים.

העצים האירופאים מזהמים פחות

תוצאה ישירה של איכות העצים להסקה המיובאים לעומת העצים המקומים היא זיהום אוויר פחות וניצול טוב יותר של העץ כלומר פחות אפר בתנור. קיימים בשוק תנורים בעלי נצילות של 90% ויותר של העץ. תנורים אלו בעלי ממיר.

נוחות שימוש מירבית - "מוציאים מהאריזה ומניחים בקמין"

העץ המיובא מגיע לארץ מחוטא ממזיקים (כגון תולעי עץ וכו'), מבוקע ומיובש – ובעצם מוכן לשימוש ללא צורך בעבודה מרובה וקשה. התהליך הינו ממש כמו להדליק מדורה קטנה בתוך הבית, רק שהכל קורה בתוך התנור וללא עשן וריח לא נעים בבית.

מארזי עצים בהתאמה אישית

חברת ברמן עצים להסקה מספקת מגוון סוגי מארזים, בהתאם לצרכיך: עצי הסקה לקמין במארזים של 2.2 קוב, 1 קוב או מארזים קטנים יותר המיועדים בד"כ לקמפינג או לשהייה בשטח, לפי דרישת הלקוח. העקרון המנחה הוא נוחות שימוש מירבית.

משלוח עד בית הלקוח

אין צורך לעבוד קשה או לטרוח בזמן ההובלה. עצי הסקה לקמין מגיעים מבוקעים וארוזים במארזים נוחים לשימוש ומגיעים עד לבית הלקוח בהובלה ישירה ע"י מנוף או ע"י הובלה במשאית בעלת רמפת הרמה. אנו משווקים
עצים להסקה במרכז עד בית הלקוח. חימום באמצעות עצי הסקה לקמין מתאים בעיקר לבתים פרטיים בגלל הנגישות לאספקת העץ ולשימוש השוטף בזמן תפעול התנור. כמובן שנדרש מקום להניח את עצי ההסקה בחצר וכמובן שעדיף ומומלץ לקרות את עצי ההסקה מפני גשם.

מחירים ומבצעים - לחץ כאן

 

5 תכונות שהקמין שלכם צריך לדעת על עצי הסקה אירופאיים:

יותר-נקי.png

יותר נקי

העץ האירופאי מותיר כמות אפר קטנה יותר מעצים אחרים בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-נעים.png

יותר נעים

עצים להסקה מאירופה מספקים ארומה ייחודית ונעימה בעת הבערה

יותר-בריא.png

יותר בריא

העץ האירופאי מייצר פחות עשן וכך גם מפחית את רמת זיהום האוויר בשל ניצול גבוה של העץ

יותר-זמן.png

יותר זמן

עצי הסקה אירופאיים מספקים זמן בערה גבוה, לעיתים כפול מעצים אחרים הנמצאים בשימוש כעצי בערה

יותר-איכותי.png

יותר איכותי

העץ האירופאי איכותי במיוחד

 
 
shutterstock_1206977704s.jpg

שירות וחווית שימוש

אנו  אנו בברמן הסקה משווקים עצי הסקה למכירה ובנוסף מספר מוצרים נלווים כגון כיסויי גשם עשויים מברזנט תפור בעל ריץ' רץ' לפתיחה וסגירה נוחים. באופן כללי, אנו ממליצים להזמין עצי הסקה לקמין במהלך האביב והקיץ ומציעים מגוון מבצעים בעונה זו. אצלנו בברמן הסקה ההובלה עד בית הלקוח כלולה במחיר.

shutterstock_1687818292S2.jpg

ארומה רומנטית ומיוחדת

ישנם אנשים הטועים בתפיסה כי הסקה בקמין עץ מייצרת ריח לא נעים, כלומר ריח של מדורה בבית.  לא כך הדבר. למעשה ההיפך הוא הנכון. הקמין מייצר ריח נעים בבית, ריח חם ורומנטי שלא ניתן לבטא במילים.

חום נעים בכל הבית

לאחר שלב ההדלקה עוברים לשלב החימום של החלל ושל הקמין. לא מומלץ לחמם מהר את הקמין עקב הפרשי טמפרטורות. על מנת לשמר את הקמין רצוי לחממו בהדרגה ולפי גודל הקמין לטעון עצים להסקה. לאחר שהקמין יתחמם ניתן לטעון עץ למהלך השהייה בחלל וכמובן גם לאחר מכן הקמין ממשיך לבעור ואין כל סכנה בקמין סגור ואיכותי הבוער לאחר השימוש עד שיתקרר.

shutterstock_316097774B.jpg